UAB "Cognit Consult" JSB, PCI DSS and Information Security

EN | LT | LV | RU

Įmonė "Cognit Consult" veikia informacinės saugos ir atitikties vertinimo srityse, skirdama daug dėmesio konsultacijoms ir įsilaužimo testams. Įmonės steigėjai yra žinomi kaip srities specialistai ir senbuviai, o tai leido greitai ir efektyviai įsitvirtinti rinkoje bei suburti stiprią ir tvarią kompetentingų darbuotojų komandą.

Pagrindinė įmonės "Cognit Consult" veikla yra PCI DSS auditų, atitikties vertinimo paslaugų teikimas prekybos tinklams, paslaugų tiekėjams, duomenų apdorojimo centrams bei bankams. Įmonė teikia ir kitas atitikties vertinimo paslaugas specifinėms industrijoms bei valstybių teisiniams reikalavimams.

Įsilaužimo ir saugos testai yra antroji pagrindinė mūsų teikiama paslauga. "Cognit Consult" išvystė modulinę metodologiją, grįstą geriausiomis pasaulinėmis praktikomis ir rekomendacijomis. Tai leidžia mums adaptuoti savo testus individualiai kiekvienam klientui ar projektui, sukuriant kuo didesnę vertę ir tikslų įgyvendinimą – realių saugos spragų suradimą.

Kitos papildomos įmonės teikiamos paslaugos yra susijusios su IT konsultacijomis ir dokumentacijos rengimu.

"Cognit Consult" yra pirmoji vietinė kompanija Baltijos šalių regione, gavusi PCI DSS paslaugų teikimo akreditaciją.

 
 

PCI DSS IR ATITIKTIES VERTINIMAS

Visos PCI DSS paslaugos – Gap analizės, pre-auditai, finaliniai auditai/įvertinimai/sertifikacijos ROC ir AOC, neatitikimų šalinimo konsultacijos. PA-DSS, P2PE DSS, PIN security, FCMC, ISO 27000, ISO 20000, ITIL projektai, konsultacijos.

SAUGOS IR ĮSILAUŽIMO TESTAI

Visų tipų saugos ir išsamūs rankiniai įsilaužimo testai (vidiniai, išoriniai), internetinių ir mobilių aplikacijų testai, DoS testai.

IT SAUGOS KONSULTACIJOS IR DOKUMENTACIJOS IŠVYSTYMAS

  • Dokumentacijos rengimas ir išvystymas PCI DSS, PA-DSS, P2PE DSS, PIN-security, ISO 27000, ISO 20000, ITIL, GxP srityse.
  • Rizikos vertinimas ir valdymas.
  • Saugos konsultacijos ir procesų valdymas.

ASV SKENAVIMAS

Qualys® ASV skenavimo ir pažeidžiamumų įvertinimo įrankiai ir paslaugos.